اجتماعی

پیام مخاطبان

در باره یک مطلب

پایگاه تحلیلی خبری اولکامیز – اخیرا یادداشتی با عنوان « صدای فروپاشی را نمی شنوید؟ » به قلم سجاد بهزادی در اولکامیز منتشر گردید. در تائید مطالب نویسنده مذکور ، بنده با یک مثال اوضاع کشورمان را بیان می نمایم .

در جامعه افرادی هستند که با یک ماشین واقعا از کار افتاده در حال تردد درجامعه هستند. ماشینی که کاملا رنگ و رو رفته . لاستیک های واقعا کچل .درب های داغون . بدون کولر در تابستان و بدون بخاری در زمستان. همه بدنه ترک برداشته وکنده شده ووووووو در جامعه درحال رفتن از جایی به جایی هستند.

هر گاه افرادی از اوضاع نابسامان ماشین از او می پرسند .با کمال وقاحت و بی خیالی شروع به تعریف از ماشین خود می نماید و فرد سوال کننده از جواب های او انگشت به دهان می. ماند . چون پیش خود می گوید اخه آن چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است و از صاحب ماشین بابت سئوال هایش عذر خواهی می کند .

اوضاع مملکت. ما همین عین جریان همین ماشین و صاحب ماشین است. اوضاع اقتصادی  ، فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی وووووو عین خود ماشین وحرف های صاحب ماشین هم عین حرف های بعضی از مسئولان جامعه ماست و هیچ به صدای فروپاشی خانواده و جامعه توجه ندارند و سرگرم گذران دوران خود می باشند.

آ . مارامایی / کاربر اولکامیز

www.ulkamiz.ir


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا