مطالب ویژه

اقدام به جا و شایسته آخوند نوریزاد در نماز عید فطر

پایگاه خبری اولکامیز – عطا محمد فروز: عقربه ها ساعت هفت و نیم صبح روز سه شنبه ۱۳ اردیبهشت را نشان می داد و حضور عظیم نمازگزاران اهل سنت گنبد در نماز عید فطر امسال خدمه آموزش ندیده مصلی را دست پاچه کرده بود طوری که یکی دو نفر از این خدمه ها نمازگزاران را با صدای بلند و طلبکارانه به پر کردن صف های اول فرا می خواندند و دو سه نفر دیگر از این خدمه ها هم با حرکات دست ها و گاها با تذکر موردی به خیال خود مشغول ساماندهی نمازگزاران بودند.

در این اثنا عبدالباسط  آخوند نوریزاد که جهت ایراد سخنرانی پشت میکروفون قرار گرفته بود از رفتار خدمه به شدت برآشفت، آنگونه که قبل از بسم الله و سلام و علیک خدمه مصلی را به تندی مورد خطاب قرار داد و آنها را به رفتار توآم با ملایمت و رعایت شآن و احترام نمازگزاران و حقوق شهروندی حاضران فرا خواند. امری که با استقبال وتایید مردم روبرو شد.

به نظر می رسد با برخورد امروز امام جمعه محترم گنبد با خدمه مصلی حجت بر هیئت امنای محترم مصلی اهل سنت گنبد تمام شد و شایسته است که این عزیزان در زمینه جذب نیروهای میانسال، جا افتاده و تحصیل کرده و تعدیل و آموزش و ساماندهی خدمه فعلی مصلی کارهای زیادی را  می توانند انجام دهند.

www.ulkamiz.ir


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا