اخبار

دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان هدیه روز پرستار را ناقص پرداخت کرد

پایگاه خبری اولکامیز – طبق مصوبه شورای حقوق و دستمزد و ابلاغی از سوی معاون اول رئیس‌جمهور (موضوع ابلاغ ضوابط اجرایی نحوه اعطای مزایای جانبی به کارکنان دستگاه‌های اجرایی) ، برای اولین بار تصمیم بر آن شد تا نظام پرداخت رفاهیات ساماندهی شود.

براساس جدول مزایای مناسبتی، برای روز کارمند مبلغ یک میلیون تومان برای هر نفر در نظر گرفته شده است. البته برای مشاغلی که روز خاصی را (نظیر روز معلم و پرستار) برایش نامگذاری نموده‌اند، در همان روز پرداخت خواهد شد.

در روزهای گذشته بمناسبت ولادت حضرت زینب (س) که مزین به روز پرستار می‌باشد، مبالغی به حساب این قشر واریز شد. اما طبق گزارش‌ها هدیه پرداختی از طرف دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان بسیار ناچیزتر از مصوبه مذکور بوده و باعث ناراحتی و دلسردی کادر درمان شده است. در همین خصوص تعدادی از پرستاران با ارسال پیام‌هایی از میزان واریزی خود گلایه داشتند.

گویا این عدد بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان متغیر بوده است. تقریباً یک چهارم آنچه که از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد! نکته جالب‌تر آنکه براساس اظهارات برخی پرستاران و کانال‌های صنفی مرتبط، این هدیه برای برخی شهرستان‌ها نظیر اراک کامل پرداخت شده است.

تعجب‌برانگیزتر آنکه برای برخی کارکنان همچون مرکز اورژانس پیام گنبدکاووس هیچ هدیه‌ای بابت روز پرستار یا کارمند دریافت نکرده‌اند. با توجه به این موارد از استاندار انتظار می‌رود ضمن ورود به چرایی این پرداختی ناقص، پیگیر پرداخت کامل شوند / پایگاه خبری مردم گلستان

WWW.ULKAMIZ.IR


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. با سلام ما از پرسنل اداری دانشگاه هستیم که اون مبلغ ناچیز را هم پرداخت نکردند البته اون مبلغ اعلامی دولت در سبد معیشتی بوده که فقط یک حرف است با هزاران موانع جهت پرداخت . فکر کنم فقط شعار و نیز برای اداره جات با پرسنل بسیار کم ( بانکها و…) ، آموزش و پرورش و بهداشت و درمان همیشه در افسوس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا