مطالب ویژه

وقتی که سرمایه های ملی براحتی از دست می روند!

پایگاه خبری اولکامیز – مزدک بهروش ، فعال رسانه: وقتی فرزندان برومند خویش را قدر نمی دانیم و طلا را به دست مِسگر می سپاریم قطعا آنسوتر زرگرهایی هستند که قدر زر را بخوبی می شناسند.

وقتی تعیین کننده و ملاک ژن خوب بودن در کشور و شهرمان رانت و نوع روابط باشد ،قطعا ژن های اصیل توسط کسانی که بدنبال اصالت و خلوص ذاتی افراد هستند و تیزبینی و شعور بالایی دارند شکار خواهند شد.

عظیم جزیده بازیکن سالهای نه چندان دور تیم ملی والیبال و سرمربی تیم ملی که در شهر و دیار خویش با بی مهری متولیان تیم والیبال شهرداری گنبد مواجه شد و به جای وی در این تیم پرطرفدار دستیارش بعنوان سرمربی انتخاب شد!! این روزها عازم سفری طولانی شده که نتایج مبارکی را برایش به ارمغان خواهد آورد.

در روزگاری که نخبگان علمی و ورزشی کوله بار سفر می بندند و رهسپار دیار غربت شده و ترک وطن می کنند،عظیم جزیده سرمربی سابق تیم والیبال شهرداری گنبد مورد توجه مسئولین ورزشی کشور مغولستان قرار گرفته و با عقد قراردادی هدایت تیم «شانخ ترانس »در لیگ این کشور را عهده دار شده است.

بجز حضور جزیده در این تیم باشگاهی بعنوان سرمربی، وی بعنوان مشاور فدراسیون والیبال این کشور در راستای تشکیل ساختار برگزاری لیگ حرفه ای و اردوهای تیم ملی مغولستان نیز منصوب شده است.

با این انتخاب پیش بینی می شود کشور مغولستان بدنبال تغییر و تحولات بزرگی در عرصه ورزشی، بخصوص والیبال خود بوده و این انتخاب افتخاری برای ایران و گنبدی ها محسوب می شود.

تجارب ارزنده جزیده در سالهای اخیر و حضور در دوره های بین المللی از وی مربی حرفه ای و توانمندی ساخت تا بسیاری از بازیکنان تیم های باشگاهی که به تیم ملی راه یافتند، تغییر روش بازی و تفکر حرفه ای گری خود را مدیون سیستم بروز تاکتیکی این مربی «لژیونر ساز »هستند.

ضمن تبریک به عظیم جزیده و هوادارانش و آرزوی توفیق برای او در عرصه های بین المللی،

به مسئولان ورزشی کشورمان گوشزد می کنیم تا بیشتر قدردان سرمایه های انسانی و نخبگان ملی در همه عرصه های علمی و ورزشی باشند.

در پایان،امیدواریم تیم والیبال شهرداری گنبد نیز در مسیرموفقیت گام های بلندی بردارد.

منبع – ماهنامه ترکمن دیار – شماره شانزدهم – مهر ۱۴۰۲

www.ulkamiz.ir


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. جناب مزدک بهروش , سلام و شب بخیر , آنچه بنده در انتخابات مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر در گنبد دیدم شوربختانه از مصادیق بارز نخبه کشی و طرد فرهیختگان بومی است که اخرین نمونه آن مربوط به آقای نورمحمد جعفری فرماندار فعلی بندرترکمن است که متاسفانه در راهیابی به شورای اسلامی گنبد ناکام ماند , در کانال اولکامیز یکی از سینه چاک های انتخاباتی هنوز که هنوز است می نویسد طیار و شادمهر سالمترین رای را اوردند اما در پاسخ به این سوال اهالی گنبد و توابع درمانده هستند که چرا این دو نفر جز ضعیف ترین نمایندگان هستند و در عوض از آقایان مارامایی و رستگار و عباسی رضایت نسبی دارند ,,, ضمنا مستحضرند که بقول قدیمی ها العاقل یکفیه الاشاره که درباره آقای جزیده و,,, هم کم و بیش مصداق دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا