یادداشت

یادداشت وهاب سارلی مدیر جدید « خبرهای جذاب گنبد »

پایگاه خبری اولکامیز – وهاب سارلی فعال رسانه ای ترکمن، مدیر جدید کانال خبرهای جذاب در پیامی سخنان خود را با مخاطبانش در میان گذاشت . این پیام را در ذیل می خوانید:

به نام یکتای بی‌همتا

🔸 عرض سلام و ارادت خدمت همراهان فرهیخته و گران‌قدر کانال خبرهای جذاب گنبد، ضمن تبریک ایام ولادت پیامبر مهربانی‌ها و هفته‌ی وحدت، خرسندم از اینکه سعادتی یار شد که در این روزهای مبارک، از طریق این رسانه بزرگ، قدیمی و تاثیرگذار شهر، در خدمت شما سروران گرامی باشم،

 

🔹 از حسن نیت و اعتماد مسعود بدراقی عزیز، موسس کانال، نسبت به بنده و زحمات ارزشمندی که در سال‌های اخیر در این رسانه داشتند کمال تشکر و قدردانی را دارم و برای ایشان سلامتی و سرافرازی آرزومندم،

🔸 خیلی‌ها توسعه‌نیافتگی گنبدمان را به عوامل بیرونی از جمله زیاده‌خواهی مرکزنشینان استان مرتبط میدانند، فارغ از پرداختن به صحت و سقم این ادعا، بنظر میرسد علت اصلی عقب‌ماندگی شهرمان، فقر همدلی و همصدایی در بین مسئولین بلندپایه شهرستان است، چرا که معتقدم با وحدت و همدلی مسئولین در کنار همسویی با مردم، می‌شود هر در بسته‌ای را باز کرد!

چه‌بسا که هفته‌ی وحدت است و ماه مهر!

🔹 در این میان نقش رسانه بسیار حائز اهمیت است، تا با مطالبه‌گری و رساندن صدای مردم به گوش مسئولان، ایشان را به تکاپو وادارد.

🔸 امیدواریم با پیشنهادات و انتقادات سازنده‌ی شما همراهان نازنین و با استراتژی‌ها و ایده‌های نو، جذاب‌تر از پیش ظاهر شویم،

تلاش خواهیم کرد از طریق ایجاد پلی بین مردم و مسئولین، گامی هر چند کوچک در مسیر اعتلا و پیشرفت گنبد عزیزمان برداریم، چرا که گنبدما لایق بهترین‌هاست.

🔹 در پایان از مسئولان انتظار می‌رود در برابر انتقاد رسانه‌ها سعه‌صدر بخرج دهند، چرا که انتقاد وظیفه‌ی ذاتی هر رسانه است.

“نقدشدن” برای مدیر و مسئولی که همواره عشق خدمت دارد و دغدغه مردم، به مثابه “چراغ‌راهی” ست، جهت رفع ایرادات و موانع بواسطه مشاهده و تشخیص بهتر مسیر و کاهش اشتباهات!

🔸 تیم مدیریت کانال خبرهای جذاب گنبد آماده‌ی انعکاس اخبار خوب و عملکرد مثبت مسئولان است و در کنار آن از منظر این رسانه، انتقاد کردن، صرفا با هدف اصلاح امور است در مسیر توسعه و اعتلای دیارمان.

سپاس از اینکه ما را مهمان نگاه‌های جذاب‌تان میکنید.

مدیر و تحریریه سایت اولکامیز برای دوست و همکار رسانه ای خود وهاب سارلی در گام جدید فعالیتش آرزوی توفیق و سربلندی دارد.

www.ulkamiz.ir


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا