ورزشی

هدف سریک گنبد قهرمانی در لیگ برتر والیبال زنان است

پایگاه خبری اولکامیز – سرمربی تیم سریک گنبدکاووس گفت که هدف تنها نماینده گلستان در لیگ برتر والیبال زنان با توجه به جذب مهرهای قوی و باتجربه، ایستادن بر سکوی قهرمانی است.

نیلوفر حجتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تیم سریک گنبدکاووس از ۱۲ شهریور تمرینات خود آغاز کرد و از ۲۰ شهریور بازیکنان ملی‌پوش بزرگسالان، جوانان و نوجوانان به این تیم پیوستند و در نهایت ترکیب ۱۸ نفره تیم متشکل از هشت بازیکن گلستانی و ۱۰ بازیکن خارج از استان آماده حضور در لیگ برتر شد.

وی افزود: هم اینک ۶ بازیکن تیم ملی در ترکیب سریک گنبدکاووس جای گرفتند که ۲ نفر از آنان به نام‌های “مهسا صابری و رویا فرخی” گلستانی هستند که در کنار ۶ بازیکن بومی دیگر به نام‌های “عارفه جلالی، هانیه حسینی، مائده یلمه، مریم قاضی‌راد، آیناز دانسته و سکینه قربانپور” برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند.

سرمربی تیم سریک گنبدکاووس گفت: بازیکن در آمادگی کامل قرار دارند و با تکیه بر امکانات خوبی که اسپانسر در اختیار تیم قرارداد توانستیم مهره‌های خوبی جذب کنیم.

حجتی به برگزاری نخستین بازی خود در لیگ برتر مقابل تیم صدیق گفتار وارنا خبر داد و گفت: انتظار می‌رود بازیکان ما یکی از بهترین نتایج خود را در بازی فردا به‌دست آورند.

بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران از روز جمعه ۲۲ مهرماه با حضور هشت تیم مس رفسنجان، صدیق گفتار وارنا، پیکان، جهان‌بین ‌چهارمحال، ذوب‌آهن اصفهان، طلوع‌مهر یزد، سایپا و سریک گنبدکاووس آغاز می‌شود.

www.ulkamiz.ir


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا