مطالب ویژه

گزارش افتتاح ستاد مرکزی ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در گنبد + تصاویر

پایگاه خبری اولکامیز – مراسم افتتاحیه ستاد مرکزی دکتر پزشکیان کاندیدای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری عصر پنج شنیه آخرین روز بهار مطابق با چهارمین روز عید قربان در گنبد برگزار شد.

در ابتدای مراسم دکتر طیب نازقلیچی رئیس ستاد مرکزی پزشکیان در گنبد ضمن خوشامدگویی به میهمانان و جمعیت حاضر گفت: در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری شاهد رقابت بین دو تفکر باز و بسته هستیم. دکتر پزشکیان فردی متخصص و توانمند بوده و از تفکر باز برای اداره کشور برخوردار می باشد.

وی تعدد ستادهای پزشکیان در شهرستان را نشانه قوت و بالندگی دانست و گفت این ستادها با هم هماهنگی لازم را دارند و همدیگر را پوشش می دهند.

در این مراسم مهندس بهزادیان رئیس ستاد پزشکیان در استان گلستان گفت: انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را پیش رو داریم که در سرنوشت ما تاثیر دارد. ما اصلاح طلبان از دکتر پزشکیان حمایت می کنیم. مهمترین رقیب پزشکیان عدم مشارکت و بی تفاوتی است. مسلما با حضور هدفمند و رای به پزشکیان می توانیم در سرنوشت خود و فرزندان مان تاثیر مثبت بگذاریم. 

در ادامه دکتر حکیم کوچکی قائم مقام ستاد پزشکیان در استان گلستان اظهار داشت: ما ترکمن ها در ادوار انتخابات ریاست جمهوری از کاندیداهای اصلاح طلب و میانه رو حمایت کرده ایم چرا که آنها را برای اداره کشور شایسته می دانستیم. در این دوره نیز از دکتر پزشکیان حمایت می کنیم.

  دکتر ابراهیم کریمی معاون حقوقی و نظارت ستاد پزشکیان در استان گلستان نیز گفت: اگر می خواهیم تغییری در وضعیت اقتصادی ایجاد شود بی تفاوت نباشیم و با حضور در پای صندوق های رای از پزشکیان حمایت کنیم. قطعا انتخاب پزشکیان در وضعیت اقتصادی کشور تاثیر مثبت خواهد گذاشت. 

  سخنران آخر این مراسم از بانوان بود. ناهید تجا مسئول کمیته بانوان ستاد پزشکیان در شهرستان گنبد  گفت: مردم با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کنند. برای برون رفت از این شرایط سخت و دشوار انتخاب پزشکیان می تواند راه چاره باشد. برنامه های پزشکیان را برای بهبود وضعیت مناسب می دانیم.  

مجری این مراسم لطیف ایزدی خبرنگار و فعال سیاسی اصلاح طلب ترکمن بود.

عکس از : حاجی قربان طریک

www.ulkamiz.ir


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا