یادداشت

فردای انتخابات

پایگاه خبری اولکامیز – مسابقه رالی دو راننده انتخابات ریاست جمهوری ایران با اعلام رئیس جمهور منتخب صبح امروز ( شنبه شانزدهم تیر ماه )  به پایان رسید. 

خوشبختانه همه چیز به آرامی و بدون تنش سپری شد و فردای انتخابات آرامی را شاهد بودیم.

دکتر مسعود پزشکیان به عنوان منتخب مردم رئیس جمهور آینده ایران شد. آرامش و جملات تاثیر گذار پزشکیان بعد از انتخاب شدن باعث فروکش شدن هیجانات بعد از انتخابات شد.

در مقابل سعید جلیلی هم جز اولین نفراتی بود که به رقیب خود تبریک گفت و نشان داد رفاقت برتر از رقابت است.

حالا فردای انتخابات است. پزشکیان هم رئیس جمهور تمامی مردم ایران است. 

دو قطبی کردن حامعه دیگر معنایی ندارد. به گفته دکتر پزشکیان همه  ایران باید متحد شوند تا کشور را آبادتر کنند‌. نخبگان باید امور را در دست بگیرند و شایستگان از هر جناحی و هر قومیتی به مردم خود خدمت کنند.

در قسمتی از اولین بیانیه رئیس جمهور منتخب آمده است:

من به رقیب محترم، جناب آقای دکتر سعید جلیلی و همه رای دهندگان به ایشان می‌گویم رقابت به پایان رسید، زمان رفاقت برای ایران آمد، بیایید دست در دست هم دهیم به مهر / مهین خویش را کنیم آباد

در پایان و فردای انتخابات از کلیه دوستانی که در ستادهای جناح رقیب بودند به علت عنوان مطالبی از جمله اصولگرایان تندرو و اختلاس، که موجب آزردگی خاطرشان شدیم طلب عفو می‌نمایم.

از همه هواداران دکتر پزشکیان هم خواستاریم رقابت را تمام شده بدانند و رفاقت را سرلوحه اخلاقی خود قرار دهند.

انتخابات حالا تمام شده است و همه برای اعتلای وطن باید گام برداریم.

حاجی قربان طریک

www.ulkamiz.ir

 


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. تا وقتی که خصلت دموکرات بودن در مردم بوجود نیاید ، توصیه های فوق آب در هاون کوبیدن است! تضاد منافع و قدرت طلبی ها همیشه هستند. باید یاد بگیریم و باور کنیم که چاره ای جز بازی در زمین دموکراسی نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا