سیاسی

پزشکیان : صدای اقوام در ریاست‌جمهوری خواهم بود

پایگاه خبری اولکامیز – نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه قول می‌دهم صدای شما بی‌صدایان باشم، گفت: اگر به ریاست جمهوری انتخاب شوم، می‌ایستم و صدا اقوام خواهم بود.

به گزارش ایرنا،  مسعود پزشکیان نامزد انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز در اجتماع حامیان خود در شهرستان بهارستان که در استادیوم وزرشی قائم(عج) برگزار شد ضمن تشکر از حضور مردم برای شرکت در این اجتماع، گفت: زمانی که رئیس دانشگاه شدم اولین اقدامی که انجام دادم رسیدن به روستاها و مناطق محروم بود. 

وی با بیان اینکه از نظر پزشکی کسانی که فقیر هستند، خطر بیماری بیشتر تهدیدشان می کنند و وقتی مریض می‌شوند زودتر جان‌شان را از دست می‌دهند، افزود: اگر سلامت جامعه را می خواهیم باید آنهایی را ببینیم که در حاشیه هستند. 

نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: من در زندگی علم و مهارت و دانش خود را در خدمت کسانی قرار می‌دهم که در حاشیه هستند.

پزشکیان با بیان اینکه قول می‌دهم صدای شما بی‌صدایان باشم، گفت: اگر به ریاست جمهوری انتخاب شوم، می‌ایستم و صدا اقوام خواهم بود، صدای کارگران خواهم بود، صدای دختران و زنان خواهم بود، صدای فرودستان و حاشیه‌نشینان خواهم بود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: من اول اصولگرا هستم. اصولی که به آنها معتقدم عدالت و حق هستم‌. وقتی حق کسانی را می‌خورند باید دنبال اصلاح باشیم.  نباید حق کسی پایمال شود.

وی به عوامل اجتماعی تاثیرگذار بر سلامت اشاره کرد و گفت: بینی و بین ‌الله، اگر به سخنان علی (ع) عمل می‌کردیم، وضعیت کشور چنین بود؟!

 پروفسور پزشکیان می‌تواند مردم را راضی کند

حجت‌الاسلام محمد شاهی عربلو رئیس ستاد آذری‌های مسعود پزشکیان در اجتماع مردم شهرستان بهارستان اظهار داشت: هیچ مجلسی نمی‌تواند ارزشمندتر از این مجلس باشد. چون ما آمده‌ایم برای سرنوشت ایرانیان قدمی مستحکم برداریم.

وی با تاکید بر اینکه اعتقادات هر انسان به عظمت آن انسان می‌افزاید، افزود: اعتقادما این است که در ایران باید تغییرات اساسی صورت بگیرد. این تغییر و اصلاحات حق همه است. امام حسین (ع) اولین کسی بود که برای اصلاح جامعه برخاست.
شاهی عربلو با تاکید بر اینکه من حزبی نیستم، توضیح داد: از حزب اصولگرا و اصلاح‌طلب نیستم. در سه دوره مجلس حزب من، مردم بود و نماینده همه مردم بودم و امروز هم من به عنوان یک ایرانی اعلام می‌کنم که با ساختارهای گذشته و دولت‌های گذشته پاسخگوی نیازمندی‌های مردم نشدیم.

وی یادآورشد: امروز آمدیم ساختار و دولت جدیدی ایجاد کنیم و برنامه‌ها و تلاش‌های نوینی را به‌کار گیریم تا این ناامیدی ایجاد شده در دولت‌ها و مجلس‌های قبلی را از میان برداریم.

رئیس ستاد آذری های پزشکیان ادامه داد: چه کسی می تواند به کسی که به نفع نظام و مردم دنبال اصلاح است اَنگ ضد انقلاب بچسباند؟ ضد انقلاب خودشان هستند.

شاهی عربلو تاکید کرد: یکی از کسانی که می‌تواند مردم را راضی کند جناب آقای پروفسور دکتر پزشکیان است. من به او پروفسور می‌گویم. من هیچ کس را بدون ارزش واقعی‌اش تبلیغ نمی‌کنم. او یک ذخیره الهی در این زمان است. او فقط نماینده و وزیر بهداشت و جراح متخصص نیست. او یک انسان است و انسان شدن خیلی سخت است.

وی افزود: کسی را سراغ ندارم به حد ایشان تابع رهبری باشد. کسانی خودشان را به رهبری می‌چسبانند. اما وجودشان به ضرر همه است و باید کنار بروند.

قراراست تا دقایقی دیگر مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهور در میان حامیان خود در شهرستان بهارستان سخنرانی کند.

www.ulkamiz.ir


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا