اخبار

پیام رئیس ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در شهرستان مراوه تپه

پایگاه خبری اولکامیز – مردم شهرستان مراوه تپه در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری بالای ۶۰ دصد مشارکت داشتند و نسبت به واجدین شرایط بیشترین آرا را به سبد دکتر پزشکیان ریختند. بنا به تحقیقات میدانی کل واجدین ۴۱ هزار و ۷۰۰ نفر بودند. از این تعداد ۲۳ هزار ۷۵۵ نفر شرکت کردند. پزشکیان ۲۰ هزار ۹۴۵ رای کسب نمود و جلیلی ۲ هزار و ۸۱۰ رای.

پیام مهندس حضرتقلی حاجیلی دوجی را در ذیل می خوانید:

جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان
رئیس جمهور منتخب ملت سرافراز ایران

سلام و ارادت گرم بنده و اهالی خونگرم شهرستان مرزی مراوه تپه، ترکمن صحرای همیشه حاضر در میدان انتخابات،استان وحدت مدار گلستان، سرزمین شاعر و عارف پرآوازه ایرانی ترکمن “مختومقلی فراغی”، سرزمین عبدالقادر آخوند داغستانی پدر معنوی و عالم و عارف راه حق و شاگردان گرانقدرشان، سرزمین خوشه های طلایی گندم را پذیرا باشید.

مردمان نجیب، صبور، پرتلاش، صادق و بی ریا و عمدتا کشاورز و دامدار شهرستان مرزی مراوه تپه مردمانی که با حضور حضرتعالی در صحنه ی انتخابات امیدوارانه به میدان آمدند و با شرکت گسترده در انتخابات و رای شگفت انگیز نود درصدی به جنابعالی، رتبه اول در سطح استان گلستان را بدست آورده، حماسه ای ماندگار خلق نمودند.

مردمان ترکمن این نقطه‌ی مرزی، همه با عشق و علاقه پای صحبت های نویدبخش و شورانگیزتان نشستند و حرفهای صادقانه و گوهربارتان را که از جنس صداقت بود، در دل آحاد مردم نشست.
در سخنان حکیمانه‌ی حضرتعالی فرازهای بسیار زیبایی نمایان بود که موجب اقبال عامه‌ی مردم به جنابعالی گردید از جمله‌ی فرمایشات گهربارتان :
” افتخارم این است که از روستا آمده ام، عدالت و انصاف را رعایت خواهم کرد، همانند بچه های خودم، پای همه دختران و پسران ایران خواهم ایستاد و برای قول هایی که دادم گردنم را گرو می‌گذارم “.
جنای آقای دکتر پزشکیان ،رئیس جمهور منتخب ملت ایران!!

   بنده به عنوان رئیس ستاد شهرستان مراوه تپه و همکاران مان و قاطبه‌ی اهالی مراوه تپه، به مانند جای جای ایران، همراه با همه‌ی ایرانیان عزیز دست در دست هم دادیم تا حضرتعالی رئیس جمهور کشور عزیزمان ایران شوید و هزاران بار خداوند منان را شاکریم که به آرزوی قلبی ایرانیان لبیک گفت تا افتخار بزرگ انتخاب ” دکتر مسعود پزشکیان” تحقق یابد.

   با تبریک قلبی بخاطر انتخاب شیرین حضرتعالی به عنوان رئیس جمهور ج.ا. ایران، امیدواریم با بهره گیری از همه ظرفیت های داخلی وخارجی، و بکارگیری نخبگان و شایستگان درجایگاه های مدیریتی کشوری و استانی و به تبع آن با  توسعه و شکوفایی همه جانبه ،  موجبات رضایتمندی وخرسندی ملت سرافراز ایران بخصوص اقوام و مذاهب، خاصه منطقه محروم مرزی مراوه تپه فراهم آید.

در پایان، نیک می دانیم که حضرتعالی، در ابتدای یک راه سخت و دشوار اما شیرین یعنی خدمت به ملت آگاه و غیور ایران قرار گرفته اید.
دعای خیر آحاد مردم فهیم شهرستان مراوه تپه بدرقه راه مقدس تان باد.

با احترام
حضرتقلی حاجیلی دوجی
رئیس ستاد مرکزی دکتر مسعود پزشکیان  شهرستان مراوه تپه
۱۷تیر ۱۴۰۳

www.ulkamiz.ir


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا