اخبار

نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد گلستان با اصحاب رسانه برگزار شد

پایگاه خبری اولکامیز-درنه صفائی برج؛خبرنگار:الهام متین و هیئت همراه در روز چهارشنبه ٢٣ خرداد ١۴٠٣ نشست صمیمانه ای را با اصحاب رسانه در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبدکاووس برگزار کردند.

مدیر کل ارشاد در این جلسه با بیان این موضوع که خبرنگاران باید بدنبال جهاد تبیین باشند، افزود:درج و تولید خبر باید منجر به اغنا افکار عمومی،ارتقای ذائقه مخاطب و ترویج مطالبه گری بجا شود که از زحمات خبرنگار گلستانی در این زمینه کمال تقدیر و تشکر را دارم.

الهام متین عنوان کرد:توزیع عدالت فرهنگی،رفاهیات و تمرکز زدایی از برنامه های اداره کل ارشاد است و در ادامه این روند به دنبال هیئت اندیشه ورزی در قالب خبرنگاران نخبه انقلابی و جهادی از کل استان هستیم.

وی گفت:مشارکت ۵٣ درصدی گلستانی ها در انتخابات قبل حاصل تلاش مدیران و رسانه های سطح استان می باشد و با توجه به انتخابات ریاست جمهوری پیش رو قلم خبرنگاران باید بنحوی باشد که سبب سوگیری منفی و آب در آستین دشمن کوبیدن نشود.

در این جلسه خبرنگاران در خصوص نحوه عضو گیری خانه مطبوعات استان نقدهایی را مطرح نمودند و خواستار نظارت بیشتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان شدند.

در پایان خبرنگاران گنبدی درخواست برگزاری دوره های پیشرفته خبرنگاری در شرق استان را مطرح نمودند که با نظر مساعد مدیرکل ارشاد استان همراه بود و در همین جلسه دستور پیگیری جهت برگزاری دوره ها صادر شد.

www,ulkamiz.ir


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا