اخبار

خلق حماسه‌ای دیگر در گلستان؛ پایتخت اقوام تماشایی شد

پایگاه خبری اولکامیز – مردم سرزمین پایتخت اقوام  با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند دل در گرو انقلاب اسلامی دارند و نمی‌گذارند میراث امام خمینی(ره) طعمه گرگ‌های استعمار شود.

به گزارش ایرنا، ۴۵ سال از فریادهای آزادی‌بخش ملتی که می‌خواست ضحاک زمانه را از تخت شاهنشاهی ۲۵۰۰ ساله به زیر بکشد می‌گذرد و امروز خورشید انقلاب در بلندای افق خود قرار دارد و تلالو آن باعث رشد و تکامل جوانه‌های امید در چله دوم انقلاب شده است.

حتی نوجوانانی که چند دهه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به دنیا آمده‌اند با دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی بیگانه نیستند و این مهم نویدبخش آن است که در چله دوم انقلاب اسلامی سرسبزی و شادی بیشتری را در بوستانی که به برکت خون صدها هزار شهید به وجود آمده شاهد خواهیم بود.

امروز ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۲ و یک ساعت قبل از شروع راهپیمایی شاهد جمع کثیری از مردم گلستان در میادین و خیابان‌ها بودیم که با نگاهی مملو از عشق و اقتدار در مسیر انقلاب اسلامی قدم گذاشته و پای کار انقلاب آمدند.

حضور دهه هشتادی‌ها و نودی‌ها در سیل خروشان جمعیت بسیار چشم‌نواز بود، پیرمردان و سالخوردگان نیز همراه نوه‌های خود آمده بودند تا از آن دستی که علیه حکومت طاغوت گره شده و ایران را از چنگ دژخیمان زمانه آزاد کردند به نسل بعد خود بسپارند.

مادران شهدا با عکس فرزندان شهید خود جلودار میدان بودند از شهدای دفاع مقدس گرفته تا اسوه‌های ایثار و مقاومت در سرزمین‌های سوریه که ما آن را مدافعان حرم می‌نامیم.

امروز همه آمده بودند؛ از هر صنفی از دانشجو و دانش‌آموز گرفته تا کارگر و کارمند. حتی آن رزمنده‌ای که پایش را پشت میدان مین جا گذاشته بود هم آمده تا یک چیز را فریاد بزند و آن هم شعار همیشگی هر ایرانی یعنی “استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی” است.

راهپیمایی حماسی امروز نشان می‌دهد دشمنان نمی‌توانند ذره‌ای مردم را دلسرد کنند. گلستانی‌ها در راهپیمایی امروز شعار” مرگ بر اسراییل، مرگ بر آمریکا، ما در مسیر ایمان طوفان رود نیلیم، با همتی مضاعف در محو اسرائیلیم، ما پیرو حسینیم ذلت نمی‌پذیریم، انتقام شهیدان از اسرائیل می‌گیریم، ما ملت مقاوم چون مشت آهنین هستیم جز در ره شهیدان راهی نمی‌گزینیم “سر داده و بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

در شهر دارالمومنین گرگان نیز مردم از همان ابتدای صبح در میادین و خیابان‌های منتهی به راهپیمایی تجمع کرده و با حضور حداکثری خود اعلام کردند همچون حضور پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن در انتخابات هم حماسه دیگری خلق می‌کنند و شعار “حضور و انتخاب ما ضامن انقلاب ما “سر دادند.

راهپیمایی‌کنندگان ضمن خشنودی از چهل و پنج سالگی انقلاب اسلامی بر این نکته تاکید کردند که امروز ایران از توطئه‌های اکبر عبور کرده و برای حرکت به سوی آینده روشن به فکر سرنوشت خویش است و این مهم نوید بخش بهار سیاسی ملت ایران در ۱۱ اسفند خواهد بود.

www.ulkamiz.ir


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا