اخبار

دورهمی اهالی رسانه و ادبیات در باغ بشارت برگزار شد + تصاویر

پایگاه خبری اولکامیز – دورهمی فرهنگی هنری اهالی رسانه و ادبیات روز جمعه ۲۶ آبان ماه در باغ استاد رجب محمد بشارتی برگزار شد. در این نشست هیئت موسس انجمن جیحون و جمعی از اعضای این تشکل به همراه تنی چند از اضحاب رسانه حضور داشتند. نماینده مردم گنبد امان قلیچ شادمهر  که ریاست انجمن جیحون را نیز بر عهده دارد نیر به این جمع پیوست.

دورهمی باغ بشارت با برنامه ادبی هنری نیز همراه بود. در ابتدای برنامه استاد بشارتی فر نویسنده پیشکسوت گنبدی از فعالیت های فرهنگی خود سخن گفت. وی افزود: بعد از بازنشستگی ۲۰ عنوان کتاب تالیف کردم. آثار من بیشتر جنبه کاربردی و مشاوره ای دارد. ما عاشق کتاب بودیم. غالبا کتابهایم را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار دادم. 

در این دورهمی بایرام محمد شیرمحمدلی شاعر و باخشی  عضو جیحون نیر لحطاتی با ساز و آواز  حلاوتی بر جمع بخشید. مجری برنامه مثل همیشه رحیم مرادی عضو فعال جیحون بود. مدریت برنامه را فرهاد قاضی نائب رئیس جیحون بر عهده داشت.

دورهمی اصحاب رسانه و ادبیات با هماهنگی لطیف ایزدی برگزار شد.

در پایان این دورهمی فرح بخش و خاطره انگیز، اتفاقی خوفناک رخ داد که نگاهها را به خود معطوف ساخت و آن طوفان گرد و غبار بود که آسمان گنبد را در نوردید و مردم منطقه را به زحمت انداخت.

 گفتنی است باغ بشارت در روستای کورکلی قرار دارد. تصاویری از این نشست صمیمی را با هم می بینید:

 

عکس – حاجی قربان طریک

عکس – صالح محرمی

عکس – یاشار ایزدی

www.ulkamiz.ir


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا