درباره ما

پایگاه خبری اولکامیز معروف به سایت اولکامیز یکی از رسانه های رسمی ، معتبر و باسابقه ترکمن صحرا و استان گلستان بشمار می رود.

این رسانه برای معرفی ، شناساندن ، رشد و رونق زبان ، فرهنگ ، ادبیات ، هنر ، آداب و رسوم مردم ترکمن می کوشد. همچنین در نظر دارد تا توانمندی ها ، ظرفیت ها ، مشکلات ، کاستی ها و مطالبات مردم قوم ترکمن را در حد توان و در چارچوب قانون انعکاس دهد.

اولکامیز رسانه ای است آزاد که وابسته به هیچ گروه و جریانی نیست. این رسانه مردمی که غالبا به مسائل سیاسی – اجتماعی – فرهنگی جامعه می پردازد، تلاش می کند تا صدای  واقعی مردم ترکمن باشد .

صاحب امتیاز و مدیر مسئول این پایگاه خبری ، فرهنگی و روزنامه نگار ترکمن عبداللطیف ایزدی معروف به لطیف ایزدی می باشد.

اولکامیز واژه ای است ترکی –  ترکمنی. به معنای وطن و کشور ما . دیار و سرزمین ما .

از اصحاب فکر و قلم و فرهنگ و اندیشه و سیاست درخواست می شود با ارسال  مطالب ، یادداشت ها ، خواسته ها، پیامها ، دغدغه ها ، انتقادات ، پیشنهادات و نوشته های ارزشمند و اخیار موثق خود یاریگر مان باشند. این عزیزان می توانند مطالب و نوشته های خود را پی وی تلگرامی مدیر مسئول سایت به شماره : ( ۰۹۱۱۹۷۳۸۰۲۸ )و یا به نشانی ایمیل ذیل ارسال نمایند :

استان گلستان – گنبدکاووس – شهرک فرهنگیان ( فاز دوم ) – خیابان سید جمال الدین اسدآبادی –  پلاک ۳۲ کد پستی ۴۹۷۹۱۷۵۱۴۶ شماره تلفن  ۰۹۱۱۹۷۳۸۰۲۸

Latifizadi99@gmail.com


دکمه بازگشت به بالا