اخبار

طاهر سارلی : شهید مختوم نژاد جانش را برای وطن فدا کرد

پایگاه خبری اولکامیز- طاهر سارلی فعال اجتماعی ترکمن صحرا در پیامی کوتاه ولی پر معنی به مناسیت شهادت عبدالجبار مختوم نژاد سرباز ترکمن نوشت :

شهادت جانگداز سرباز وظیفه نیروی انتظامی تهران، شهید راه خدمت عبدالجبار مختوم نژاد را به مردم ترکمن صحرا به ویژه مردم عزیز حاجی قوشان (دیار مختومقلی فراغی ) تسلیت عرض می نمایم.

شهید مختوم نژاد یکی از سلحشوران و شیرمردان سرزمین شیران بود که برای انجام وظیفه و امانتداری _ که ازخصلت و ویژگی منحصر به فرد ترکمن هاست _ و برای اینکه مقاومت کرد و تلاش نمود تا نگذارد مجرم از چنگ قانون فرار کند جان شیرینش را فدا کرد ، چه بسا ممکن بود با فرار مجرم حق یا حقوق افراد شاکی و بیگناه پایمال شود.

ترکمن درتاریخ به شجاعت و امانتداری معروف است، شهید مختوم نژاد با فدا کردن جان خود دو باره اثبات کرد که مردم ترکمن هنوز این ویژگی را دارا هستند و هرجا لازم باشد در راه حق و عدالت حاضرند جان خود را نثار کنند.

شهادتش مبارکباد، جایگاهش جنت برین ، ترکمن صحرا تسلیت، گنبد تسلیت، حاجی قوشان تسلیت، فراغی تسلیت، رجب شاهیر دایی عزیز تسلیت، روحش شاد ، یادش گرامی.

إن شاءالله در روز رستاخیز شفیع دوستدارانش باشد. ارادتمند طاهرسارلی

www.ulkamiz.ir


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. بلاشک جایگاه این شهید راه امنیت (نه خدمت) بهشت برین خدا خواهد بود و خداوند به خانواده ی ایشان صبر عنایت فرماید …
  متعجبم از آقای سارلی که چرا در هر رویداد بعضاً تلخ اجتماعی به مسأله ی قومیت ورود پیدا میکنید..
  هر فرد و انسان آزاده ای فارغ از هر قوم و نژادی ممکن بود تصمیمی که این شهید بزرگوار در آن لحظه گرفته و مانع فرار مجرم شده بودند را بگیرند ( هر چند ممکن بود اصلا این تصمیم را هم نگیرند و مقاومتی هم نکنند) پس شجاعت و فداکاری یک انسان را به یک قوم تنزل ندهید که شهادت هنر مردان خداست ….
  منطقه ی ترکمن صحرا و فرزندان برومند آن همیشه از مسأله ی برجسته بودن و برجسته کردن قومیت متضرر شدند به نظر می‌رسید سخنرانی احساسی و خالی از منطق شما در ماجرای فرهاد قائمی درسی برای شما شده باشد….
  با ادعای این همه تجارب و قدرت سخنوری خودتان دست از بازی کردن در زمین حریف بردارید ….
  برای یکبار هم شده سعی کنید مسایل را از افقی بالاتر و انسانی تر نگاه کنید ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا